Instrukcja użycia Rechiol

Instrukcje dotyczące stosowania środka przeciwstarzeniowego

Nietłusta lekka konsystencja koncentratu dobrze wchłania się w skórę. Produkt może być stosowany jako baza pod makijaż. Przewiewna konsystencja i lekki aromat sprawiają, że eliksir jest wszechstronny i praktyczny w użyciu.

Aby wyraźne odmłodzenie skóry było bardziej zauważalne, krem Rechiol należy stosować przez cały czas trwania kursu i ściśle według instrukcji.

Jak używać eliksiru młodości:

jak aplikować krem ​​przeciwzmarszczkowy
  1. Po demakijażu, oczyszczeniu skóry z olejków, kosmetyków, kurzu, nanieś cienką warstwę serum na twarz, oczy, usta, szyję i dekolt.
  2. Pozostaw produkt na 10 minut, aż do całkowitego wchłonięcia. Ostrożnie usuń pozostały eliksir serwetką.
  3. Powtarzaj zabieg 2 razy dziennie: rano i przed snem przez 30 dni.

Preparat przeciwstarzeniowy posiada innowacyjny skład, dzięki czemu można obejść się bez drogich zabiegów i interwencji chirurgicznej. Jest popularny w Polsce ze względu na to, że już po 1 miesiącu kobiety mogą cieszyć się zdrową, promienną, czystą skórą.

Kiedy używać produktu i możliwe przeciwwskazania

Rechiol Serum stymuluje syntezę włókien kolagenowych, niweluje głębokie i drobne zmarszczki, napina owal twarzy, przywraca turgor naskórka. Zawiera mikroalgi zapewniające długotrwały efekt liftingu.

Wskazania do stosowania produktu są następujące:

  • zmarszczki na czole;
  • suchość, wiotkość, łuszczenie;
  • rozmyty kontur twarzy;
  • plamy starcze;
  • zaczerwienienie, swędzenie, wysypka.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na jeden ze składników, dzieci. Nie stwierdzono żadnych działań niepożądanych.

Odmładzacz na bazie Bakuchioli - profesjonalna pielęgnacja domowa. Działa kumulatywnie, pozwalając cieszyć się młodą i gładką skórą przez długi czas.