Recenzje o Rechiol

 • Aleksandra
  Z wiekiem skóra twarzy stała się nieco matowa, pojawiły się drobne zmarszczki, po przeczytaniu recenzji o Rechiol postanowiłam spróbować samemu. Chcę powiedzieć, że byłem zadowolony z wyniku. Skóra stała się gładka, zniknęły promienne drobne zmarszczki. Polecam każdemu.
  Rechiol
 • Paulina
  Mam 40 lat, nigdy nie narzekałem na skórę. Ale wszystko zmienia się z wiekiem. Pojawiają się plamy starcze, podrażnienia, a wszystko to w połączeniu ze zmarszczkami. Zamówiłem rechiol, użyłem go jako kursu. Po tym twarz stała się młoda i świeża, wszelkie zaczerwienienia uszu, a także pigmentacja. Cieszę się.
  Rechiol
 • Anna
  Przyjaciel poradził Rechiolowi. Na początku byłem zażenowany, że krem jest sprzedawany tylko w Internecie. Ale zamówiłem to. Wynik przerósł wszelkie oczekiwania. Skóra jest czysta, gładka, bez zmarszczek i fałd na czole.
  Rechiol
 • Natalia
  Ile zabiegów kosmetycznych wypróbowałem na sobie, po pojawieniu się botoksu obrzęk, odszedłem od tego na długi czas. Widziałem w Internecie reklamę rechiolu, przeczytałem opis, zamówiłem. Po tygodniu stosowania efekt jest naprawdę widoczny na twarzy. Podrażnienie, worki pod oczami zmniejszyły się. Po kolejnym tygodniu zmarszczki mimiczne praktycznie zniknęły.
  Rechiol
 • Anna
  Mam 39 lat, skóra w zasadzie wolna od wad. Ale zmiany związane z wiekiem już się pojawiły. Zwykłe kremy niewiele pomagają, po prostu nawilżają skórę. Postanowiłem kupić Rechiol. Szczerze mówiąc początkowo wątpiłem, ale po 2 tygodniach stosowania wszelkie zmiany związane z wiekiem po prostu zniknęły, także do moich urodzin. Jestem taki szczęśliwy. Prawdziwy prezent.
  Rechiol
Ocena użytkownika Rechiol
4.8
9